Przykład CV pracownika banku

disqus_thread

Przykładowe CV pracownika banku możesz pobrać w dokumencie Word w formacie docx. Skorzystaj z gotowego przykładu ustrukturyzowanego szablonu CV, aby ubiegać się o pracę. Zapoznaj się z wypełnianiem wszystkich pól w formularzu pracownika banku, aby uniknąć błędów.

Miejsce na zdjęcie w CV

Zuzanna Kowalski

Pracownik banku

Zatrudnienie: Pełne

Harmonogram pracy: Cały dzień

Pożądane wynagrodzenie: od 8 000 PLN

Zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)

Informacje kontaktowe

Telefon: +48 ХХХ-ХХХ-ХХХ

E-mail: email@gmail.com


Dane osobowe

Miejsce zamieszkania: Warszawa

Relokacja: Niemożliwa

Wykształcenie: Wyższe

Data urodzenia: 10 listopada 1994 r. (30 lat)


Doświadczenie zawodowe

Okres zatrudnienia: 2019 - obecnie (5 lat)

Stanowisko: Account Manager

Organizacja: PKO Bank Polski, Warszawa

Obowiązki:

  • Doradzanie klientom w zakresie produktów banku.
  • Autoryzacja pożyczek.
  • Wydawanie kart debetowych i kredytowych.
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów klientów.

Osiągnięcia:

  • Podczas mojej pracy zdobyłem doświadczenie w doradzaniu klientom w zakresie produktów kredytowych banku.
  • Nauczyłem się podstawowych subtelności komunikacji z klientami.

Edukacja

Uczelnia: Wyższa Szkoła Ekonomiczna, Warszawa

Rok ukończenia studiów: 2019 (5 lat temu)

Wydział: Ekonomia i Zarządzanie

Specjalność: Menedżer

Forma kształcenia: Pełny etat


O mnie

Cechy osobiste

Odpowiedzialność, komunikatywność, celowość, umiejętność organizacji pracy, podejmowania szybkich decyzji, pracy z dużą ilością informacji. Dążenie do samodoskonalenia i samorozwoju.

Cechy zawodowe

Praca z dokumentami, rejestracja. Znajomość operacji gotówkowych. Posiadanie umiejętności obsługi urządzeń biurowych. Biegła obsługa komputera (pakiet oprogramowania MS Office). Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Kursy i szkolenia

W Centrum Szkoleń Przekwalifikowań Zawodowych ukończyła kurs "Finansowanie i Pożyczanie" w 2022 roku, Poznań.

Dodatkowe informacje

W wolnym czasie podróżuję, uczę się języka niemieckiego.


Praca w banku wymaga od kandydata dużej odpowiedzialności, ponieważ ma on kontakt z dużymi sumami pieniędzy. Każde przeliczenie lub niedobór może prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji. Jeśli jesteś zainteresowany tą sferą, zaleca się sporządzenie wysokiej jakości CV. Aby uniknąć błędów, warto skorzystać z gotowych wzorów CV do pracy.

Zacznij od podania swoich danych kontaktowych, wieku i miasta zamieszkania. Nie ignoruj klauzuli dotyczącej oczekiwań płacowych. Pracodawca może oczekiwać jednej kwoty, a kandydat innej. Ryzykujesz utratę szansy na współpracę z powodu nieporozumień.

Dobre CV składa się w 40% z informacji o doświadczeniu zawodowym. Obejmuje to nazwy poprzednich firm, okres działalności, obowiązki wykonywane przez wnioskodawcę i jego główne osiągnięcia. Na przykład, zwiększenie bazy klientów o 10%, zwiększenie wypłat pożyczek o 15%.

Pracownik banku musi posiadać wykształcenie związane z finansami. Obejmuje to specjalizacje w bankowości, zarządzaniu, finansach i kredytach. Wymień ukończone szkoły średnie i wyższe.

W cechach osobistych należy ostrzec, że kandydat potrafi pracować z dużymi ilościami informacji i jest odpowiedzialny za swoje obowiązki. Umiejętności zawodowe obejmują umiejętności obsługi komputera, umiejętność korzystania ze sprzętu biurowego, znajomość języka obcego. Pamiętaj, aby wskazać wszystkie kursy, seminaria i szkolenia, w których uczestniczyłeś. Prosimy o podanie dodatkowych informacji o dzieciach i możliwościach podróżowania.

Komentarze

CV kreator za darmo
Skorzystaj z bezpłatnego kreatora CV online
Generator CV darmowy